حضور دو دانش آموز بسیجی شاهرودی در اردوی نوروزی آیه‏ های تمدن
خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج دانش ‏آموزی شاهرود گفت: دو دانش آموز بسیجی شاهرود در اردوی نوروزی طرح آیه های تمدن بسیج دانش آموزی کشور شرکت می کنند.

محمدمهدی اسماعیلی در گفت‏ وگو با خبرگزاری بسیج از استان سمنان گفت: دو دانش ‏آموز نخبه بسیجی در اردوی نوروزی طرح آیه‏ های تمدن بسیج دانش‏ آموزی کشور که در تهران برگزار می‏ شود، شرکت می ‏کنند.

وی افزود: دانش‏آموزان بسیجی نخبه حسنی و دهقانان که در سال چهارم متوسطه تحصیل می‏ کنند برای آمادگی حضور در کنکور در اردوی نوروزی طرح آیه‏ های تمدن سازمان بسیج دانش ‏آموزی حضور پیدا می ‏کنند.

 مسئول بسیج دانش ‏آموزی شاهرود افزود: این اردو از سوم فروردین ماه 93 به مدت 10 روز در مرکز تربیت معلم شهید مطهری تهران با حضور قریب به 400 نخبه بسیجی کشوری طرح  آیه های تمدن برگزار می‏ شود.

اسماعیلی تصریح کرد: در این اردوی نوروزی دانش ‏آموزان علاوه بر برنامه‏ های درسی و کلاسی در برنامه‏ های فوق برنامه و تفریحی و زیارتی نیز شرکت می‏کنند.

وی خاطرنشان کرد: این اردوی برای آمادگی دانش‏ آموزان برتر و نخبه بسیجی کشور برای حضور در کنکور سراسری و کسب رتبه‏ های برتر کنکور سراسری برگزار می‏شود.

+ نوشته شده توسط فدایی ولایت در دوشنبه چهارم فروردین 1393 و ساعت 12:35 |